<

Na tuzemském trhu působí DNK stavební společnost, s.r.o. již od roku 1997. Stavby stavíme dle požadavků investora na klíč. Po dobu své existence jsme postavili již několik desítek staveb, podílíme se na subdodavatelské činnosti, zajišťujeme veškeré náležitosti potřebné k výstavbě nebo rekonstrukci, zpracováváme projektovou dokumentaci, provádíme komplexní poradenskou službu. Zabýváme se jak revitalizací starých bytových jader, tak výstavbou výrobních či sportovních hal a autodopravou. Specializujeme se na novostavby rodinných domů, dřevěných i zděných. Klasických i moderních.

Momentální doba není pro stavaře příliš příznivá, ale i přes to stavíme a realizujeme a to především díky referencím klientů a investorů, kteří s naším výsledkem byli a jsou spokojeni. Žijeme stavařinou a za ta léta jsme se postupně zdokonalili, postupně jsme zvýšili naši materiálovou i technickou základnu. Za naší prací stojí řada spokojených zákazníků, klientů a investorů.

Toto je pro nás motor, který nás žene kupředu.

Hodnotami naší společnosti jsou smysl pro detail, důvěryhodnost, spolehlivost, kvalita, poctivost a v neposlední řadě profesionalita.

Našim cílem je nadále odvádět kvalitní a profesionální práci, a v neposlední řadě, spokojený klient.
DNK stavební společnost, s.r.o. je zařazena v seznamu kvalifikovaných dodavatelů Ministerstva pro místní rozvoj.